Autor:

kurek

Utworzono:

03.05.2017

Meczem kolejki okrzyknięto spotkanie lidera – Huraganu – z aspirantem do awansu – Wierchami. Mecz nie zawiódł kibiców, no może miejscowych, którzy opuszczali stadiom z markotnymi minami.Ich pupile prowadzili już 2:0 i od 42 minuty grali z przewagą jednego zawodnika, a mimo to, nie zdołali wygrać. Przyjezdni odwrócili losy spotkani i coraz pewniej zasiadają na fotelu lidera.

Momenty były

1 GOL! 1:0 – wymarzony początek dla gospodarzy, którzy z pierwszej akcji objęli. Zainicjował akcję Łukasz Majerski, a sfinalizował akcję Karol Jurzec.

16 GOL! 2:0 – Paweł Świder dośrodkował z rzutu rożnego, a głową piłkę do siatki skierował Łukasz Majerski.

42 – drugą żółtą kartkę ujrzał Robert Mroszczak i musiał udać się pod prysznic.

45 GOL! 2:1 – Szymon Kolasa w zamieszaniu podbramkowym wyłuskał piłkę i z 5 metrów trafił pod poprzeczkę.

53 GOL! 2:2 – kapitalne uderzenie Radosława Antolaka z wolnego (ok. 20 metrów). Piłka przeleciała nad murem i tuż przy słupku wpadła do bramki.

58 – rajd Pawła Świdra z połowy boiska; znalazł się oko w oko z Grzegorzem Brynasem i golkiper Huraganu był górą obronił starzał nogami.

64 GOL! 2:3 – Szymon Kolasa strzałem z 16 metrów w długi róg ustalił wynik spotkania.