Lubań Tylmanowa Gospodarze

Maciej Szajna Drugi trener

ADMIN

27.08.2017

4 – prostopadłe podanie Talarczyka w pole karne do M. Ligasa, a ten … potknął się i z dogodnej sytuacji wyszły nici.
5 – w odpowiedzi goście wykonywali wolnego z połowy boiska. Mocno uderzył Stopka, piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.
11 – strzał Kasperczyka i H. Gołdyn broni z problemami.
13 – Leniewicz sprawdzał czujność H. Gołdyna; golkiper Lubania ponownie nie dał się zaskoczyć.
19 – po dośrodkowaniu z rogu odbitą piłkę przejął M. Ligas i mocno uderzył. Futbolówka zmierzała w okienko bramki, lecz świetną paradą popisał się Dziedzic.
35 – piłkarze zderzyli się głowami, ucierpiał Pierzchała. Długo leżał na murawie, potem wymiotował i musiał skorzystać z pomocy medycznej. Pojawiła się karetka, która zabrała go do szpitala.
43 – Bartos przymierzył z wolnego ( ok. 20 metrów) i kapitalną interwencją popisał się H. Gołdyn, parując piłkę na róg.
55 GOL! 1:0 – H. Gołdyn dalekim wykopem uruchomił Talarczyka, który głową zgrał piłkę do T. Udzieli, a ten idealnie obsłużył S. Gołdyna, który nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję.
61 – gospodarze powinni prowadzić już 2:0. S. Gołdyn po błędzie defensywy rywala znalazł się na sam z bramkarzem i… zamiast strzelać, podał do Talarczyka, który w wyśmienitej sytuacji posłał piłkę Panu Bogu w okno.
68 – Bogdanowicz sprzed pola karnego uderzał z wolnego, ale H. Gołdyn nie dał się pokonać.
70 – Bartos wykonuje wolnego z drugiej strony boiska niż wcześniej jego partner z drużyny. I tym razem H. Gołdyn stanął na wysokości zadania.
90+2 GOL! 2:0 – goście nadziali się na zabójczą kontrę, którą zainicjował Noworolnik zagraniem do boku do T. Udzieli. Ten z kolei podał do Talarczyka. Strzał tego ostatniego sparował bramkarza, dobiegł do odbitej piłki M. Ligas i umieścił ją w pustej bramce.