Lepietnica Klikuszowa Gospodarze

Łukasz Zygmond
Mateusz Łukasz

09.05.2017

W Klikuszowej mecz rozpoczął się z 11-minutowym opóźnieniem, bo goście przyjechali bez… koszulek! To tylko Spiszowi mogło się przytrafić. Zdegradowani już gospodarze nie stawiali większego oporu. Goście przeważali, dużo oddawali strzałów, ale większość mijała światło bramki.

Makabrycznie gramy. Przegrywamy piłki w środku pola i goście wyprowadzają kontry. Raz za razem są w dogodnej sytuacji, ale podania są za długie i Pępek ich uprzedza, albo fatalnie pudłują – komentował w trakcie meczu trener gospodarzy, Marek Pranica.

5 GOL! 0:1 – strata piłki przy wyprowadzaniu, nieudana pułapka ofsajdowa i Tomasz Gryguś wygrywa pojedynek jeden na jeden.

17 GOL! 1:1 – krótko rozegrany rzut rożny, wrzutka Marcina Budziaka, obrona nie upilnowała Patryka Luberdę, który głową skierował futbolówkę do bramki.

42 GOL! 1:2 – wrzutka Tomasz Grygusia w pole karne, bramkarz wybijał piłkę i trafił nią w Jacka Kaczmarczyka, a ten z bliska wpakował futbolówkę do bramki.

58 – Tomasz Gryguś w sytuacji sam na sam trafił w Tomasza Pępka.

65 – Marcin Budziak nie wykorzystuje rzutu karnego podyktowanego za rękę.

69 – Siuta z 5 metrów nie trafił do pustej bramki!

78 – Paweł Dziurdzik potężnie huknął z 25 metrów, piłka zmierzała w okienko, Marek Kaczmarczyk broni na raty.

84 GOL! 2:2 – dośrodkowanie Marcina Budziaka z rzutu rożnego, główkuje Patryk Luberda i futbolówka zatrzepotała w siatce.

88 – Piotr Pietraszek z 20 metrów mierzył pod poprzeczkę, Tomasz Pępek był na posterunku.

90 – Tomasz Gryguś trafia w poprzeczkę, piłka odbija się od linii bramkowej i wychodzi w pole.