NKP II Podhale Nowy Targ - Granit Czarna Góra

Szymon Twardosz
Dawid Mirga

07.05.2017

1 – długa piłka zza obrońców do Patryka Kwiatka, który w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Piotra Gogolę. Ten wyciągnął się jak długi i sparował futbolówkę na róg.

12 –dynamiczna akcja gości. Michał Gryglak zagrał wzdłuż pola karnego, ale Lichacz nie zdołał zamknąć akcji, wycofał do tyłu, a Józef Milon uderzył wysoko nad poprzeczką.

22 – Michał Gryglak zmarnował doskonałą sytuację na otwarcie wyniku.

35 GOL! 1:0 – z prawej strony Adam Hajnos objechał obrońcę, zagrał do Kacpra Zubka, którego strzał odbił się od obrońcy i Patryk Kwiatek nie zmarnował okazji.

44 GOL! 2:0 – Kacper Zubek dograł piłkę na 15 metr do Adriana Ligienzy, a ten strzałem z woleja nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję.

45 – strzał Józefa Milona zmierzający do pustej bramki wybił Daniel Anioł.

47 GOL! 2:1 – to było wejście smoka. Pierwszy kontakt Szymona Twardosza, który zastąpił Dariusza Cholewę, przyniósł gościom bramkową zdobycz. Wrzutka Marcina Sarny i uderzenie Szymona Twardosza z pierwszej piłki wpadło w krótki róg.

49 – strzał Adriana Ligienzy broni Piotr Gogola.

52 GOL! 2:2 – kolejna świetna współpraca Marcina Sarny z Szymonem Twardoszem i ten ostatni ponownie pokonuje Kaisa Al Aniego strzałem w krótki róg, tyle, że z drugiej strony boiska.

63 – tylko Mateusz Pawlikowski wie dlaczego z 5 metrów trafił w leżącego bramkarza.

74 – Marcin Sarna wrzucił piłkę zza obrońców; Krzysztof Budz i Szymon Twardosz znaleźli się oko w oko z bramkarzem. Krzysztof Budz minął golkipera i…trafił w boczną siatkę.

77 – Waldemar Sotnicki uderzał z główki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, minimalnie nad poprzeczką.

83 – Mateusz Pawlikowski przegrał pojedynek sam na sam z Piotrem Gogolą.

85 – Szymon Twardosz uderzał z ostrego kąta nad bramką, ale w tej akcji doznał kontuzji i goście kończyli mecz w dziesiątkę.