Autor:

kurek

Utworzono:

04.06.2017

Zawrat w Nowym Targu gra tylko 45 minut, by nie zapłacić wysokiej kary. Przegrywa 0:5 i na drugą połowę już nie wychodzi. Powód? Przyjechał goła jedenastką, a w dodatku w składzie miał graczy, którzy kilka godzin wcześniej grali w drugiej drużynie, występującej w klasie C.

Po co druga drużyna skoro nie można zmontować jednej? W przerwie zgłoszono kontuzje przez co drużyna została zdekompletowana.

Momenty były

2 – po zagraniu z rogu Maciej Ustupski główkował, piłka minimalnie pofrunęła nad poprzeczką.

7 – Maciej Ustupski wygrał pojedynek biegowy z Marcelem Stawickim, zagrał do Bartłomieja Głowackiego i ten miał sporo czasu, by zapytać bramkarza w który róg strzelić. Tymczasem odchylił się i posłał futbolówkę w niebiosa.

8 – Michał Czubin trafił w słupek.

11 GOL! 1:0 – Michała Czubin dośrodkowywał z rzutu rożnego, po przebitce Daniela Anioła zakotłowało się w polu karnym. Toczyła się walka o piłkę, która spadła pod nogi Dawida Dudy, a ten zachował się przytomnie i skierował ją do bramki.

17 GOL! 2:0 – Michał Czubin dostał długą piłkę zza obrońców, dobiegł do końcowej linii i wycofał futbolówkę na 12 metr, skąd Jarosław Potoniec uderzył nie do obrony po długim rogu.

23 GOL! 3:0 – akcję zainicjował Michał Czubin, po jego dośrodkowaniu w polu karnym zrobiło się zamieszanie; Jarosław Potoniec przekazał piłkę Mateuszowi Hreśce na 11 metr i… było po sprawie.

28 GOL! 4:0 – Michał Czubin w sytuacji sam na sam został wypchany do linii końcowej przez bramkarza, dopadł jednak piłkę, wycofał ją na 11 metr do nadbiegającego Kacpra Zubka.

30 – Bartłomiej Głowacki opuszcza plac gry, bo w grał wcześniej w zawodach klasy C. Nie ma kto go zastąpić, bo goście przyjechali gołą jedenastką.

33 GOL! 5:0 – długa piłka do końcowej linii, zagranie na środek pola karnego, bramkarz wybiegł do Michała Czubina, a ten podał na 7 metr do Jarosława Potońca.

46 – drużyna gości zgłosiła kontuzję czterech graczy i mecz został zakończony.